platforma e pezulluar e punës

Platforma e Pezulluar e Punës Hyrje
Produkti përdoret kryesisht për ndërtimet e jashtme, dekorimin dhe montimin e punimeve të ndërtesave shumëkatëshe si në vijim: ashensor me ngritje të lartë, montim me kabllo, hambar, qymyrguri, inspektim sigurie, ashensor për ngasësin e kullave, saldim i ndërtimit të anijeve , rezervuari i madh, oxhaku, mirëmbajtja e kaldajave, mirëmbajtja e pendës dhe urës. Gjatësia mund të jetë deri në 30 metra. Platforma e pezulluar është e aplikueshme edhe për dekorimin e mureve të jashtme, suvatimin, izolimin e ndërtimit, veshjen, instalimin e pllakave të mermerit, montimin e murit të perdes së qelqit dhe pastrimin. Për më tepër, ne mund të krijojmë platforma të veçanta që mund të përdoren për projekte të veçanta sipas kërkesave të klientëve.

Është i aftë të kryejë punë ndërtimi pa ndihmën e skelave. Në këtë mënyrë kostoja e ndërtimit është zvogëluar në masë të madhe dhe efikasiteti është përmirësuar. Përveç kësaj, kjo platformë e pezulluar e punës përmban performancë të besueshme, si dhe operim dhe zhvendosje të lehtë.

(1) Platforma
Platforma është vendi i punës, që përbëhet nga mbajtësja e përparmë e lartë, balustradë e ulët, pllakë e poshtme, ngritëse në ngritje e ngushtë e lidhur me rrufe në qiell.

(2) Mekanizmi ngritës
Ngritja është motori i platformës së pezulluar, parimi i miratuar i ngjitjes elektrike.

Ngritja nxitet nga frenimi rigjenerues elektrik dhe motor asinkron trefishe, duke filluar me turbinë dhe rra dhe reducer gear, me litar çeliku ngjitje, ngritje punon lart e poshtë pas litar, kështu që mbani platformë lart dhe poshtë.

(3) Bllokimi i sigurisë
Bllokimi i sigurisë është pajisja mbrojtëse. Kur platforma shkon mirë, ose litarë janë thyer dhe në rënie, flokët e sigurisë do të bllokohet litarë automatikisht dhe shpejt për të siguruar sigurinë e operatorit nga rënia dhe prirja. Blloku sigurues është i llojit lëkundës.

(4) mekanizmi i pezullimit
Mekanizmi i pezullimit është në krye të ndërtesës për të pezulluar platformat përmes litarit të çelikut.

(5) Sistemi i kontrollit elektrik
Sistemi Kontral elektrik përdoret për të kontrolluar lëvizjen e platformave dhe elementët kryesorë janë fiksuar në bordin e izoluar, Universal Switch,

Treguesi i energjisë, Butoni i Nisjes dhe Butoni i Ndalimit të Emergjencave gjenden në bordin e dyerve të kutisë.

galvanizuar-pezulluar-aerial-punë-platformë-çmim (2)

prodhues i pezulluar i platformës së punës

Kjo platformë e pezulluar është ideale për ndërtimin e fasadës, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen. Platforma e pezulluar e serisë ZLP, e cila është zhvilluar dhe prodhuar nga ne, është ideale për ndërtimin e fasadës, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen. Gjithashtu përdoret gjerësisht në instalimin e ashensorit, ndërtimin dhe riparimin e anijeve, ose në zona të tjera si rezervuari i madh, ura, argjinature dhe oxhak. Platforma e zhdukur-down e platformës ZLP siguron punëtorë qasje më të sigurt, më të lehtë dhe më efikas në platformë. Funksionet dhe Përdorimi i New Age pezulluar duke punuar ...
forca e lartë e mbështetur platformë pune me kasetë u

forca e lartë e mbështetur platformë pune me kasetë u

(Kg): 630,800,1000 Gjatësia e platformës së punës: 6m, 7.5m, 7.5m Marka: markë e famshme në Kinë Paketa e transportit: Kutia e kartonit Specifikimi: ISO9001: 2000 Origjina: Shanghai HS Kodi: 84289090 Përshkrimi i produktit Për të gjithë makinën SPECIFIKIM ZLP-1000 ZLP-800 ZLP-800A ZLP-630 ZLP-500 ZLP-250 Pesha (kg) 1000 800 800 630 500 250 Shpejtësia e ngritjes (m / min) 8-10 8-11 8-11 9- 11 9-11 8-11 Fuqia e vlerësuar (kw) 3 2.2 1.8 1.5 1.5 1.1 Ngritja LTD100 LTD80 LTD80A LTD63 LTD50 LTD40 Siguria Lock LSF308 LSF308 LSF309 LSF308 LSF308 ...
litar-litar-platformë-dritare-pastrim-pajisje (1)

Platforma e punës së pezulluar me cilësi të mirë

Përshkrimi i Produktit 1. Struktura e platformës së pezulluar (1) Pllakë pune (2) Komponimi i Ngritjes (3) Blloku i Satelitit (4) Paneli i Kontrollit Elektrik (5) Mekanizmi i Pezullimit (6) Kablli (7) Litar i telit 2. Përdorimi i platformës së pezulluar (4) Mirëmbajtja, pastrimi, pastrimi i ndërtesave të larta (2) Pastrimi dhe instalimi i dritareve (3) Inspektimi dhe mirëmbajtja e ndërtesave të mëdha të tankeve, oxhaqeve, digave dhe urave (4) Mirëmbajtja, pastrimi, piktura e anijes së madhe Parametrat teknik Artikulli ZLP250 ZLP500 ZLP630 ZLP800 ZLP1000 Vlerësuar Duke u ngarkuar 250KG 500KG 630KG 800KG 1000KG Speed ​​~ 9.5 m / min ~ 9.5 ...
litar-litar-platformë-dritare-pastrim-pajisje (2)

pedale e vetme ekonomike pedale e pezulluar

Përshkrimi i produktit Parimi i punës i platformës së vetme të pedaleve me pedale të vetme. Platforma jonë e punës me pedale të vetme përmban një mekanizëm pezullimi që mund të vendoset në ndërtesa. Të shtyrë nga ngritësja, e gjithë platforma e pezulluar do të lëvizë lart e poshtë vertikalisht përgjatë litarëve të çelikut. Zbatimi Platforma jonë e vetme e punës me këmbë pedale është një makineri ndërtimi që përdoret për instalimin e murit të perdeve dhe pastrimin e murit të jashtëm. Ky produkt është i përshtatshëm për suvatim, rimeso, pikturë, pastrim dhe ...
modele të ndryshme ndërtimi elektrik platformë pune platformë ngritëse

modele të ndryshme ndërtimi elektrik platformë pune platformë ngritëse

Product Description Platforma e pezulluar përbëhet kryesisht nga mekanizmi i pezullimit, ngritja, kyçja e sigurisë, kutia elektrike e kontrollit, platforma e punës. Struktura e saj është e arsyeshme dhe e lehtë për t'u përdorur. Mund të jetë montimi dhe disassembly që përputhet me nevojat aktuale. për rinovimin, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen e ndërtimeve të larta ndërtimore. Modeli ZLP150 ZLP300 ZLP500 ZLP630 ZLP800 ZLP1000 Materiali Çeliku / çeliku me zhytje Aliazh zinku / alumini Gjatësia 100m Ngarkesa nominale (kg) 150 300 500 630 800 1000 1000 Gjatësia e platformës (m) 1.5 3.0 5.0 6.0 7.5 7.5 10.0 Siguria e bllokimit ...
Ajo-është-përdorur-per-pezullim-platformë-i

cilësi të lartë dhe të nxehtë zlp630 zlp800 punë pushtet platformë zlp 630 platformë pezulluar

Parimi Parimi i punës: Platforma është e drejtuar nga ngre elektrike dhe tela, që funksionon kundër fasadës së ndërtesës ndërsa mekanizmi i pezullimit është ngritur në ndërtesa apo struktura. Përdorimi dhe Zbatimi: Platforma Suspenduese e ZLP-së i takon makinerisë së ndërtimit të lartë që përdoret kryesisht për instalimin e murit të perdes, pastrimit të fasadave ose punimeve të tjera si pllaka me suva, rimeso, veshje bojë, bojë vaji ose pastrim dhe mirëmbajtje etj. mund të përdoren gjithashtu për tanke të mëdha, ura, diga dhe operacione të tjera të ndërtimit. Mbi ...
zlp630 / 800 ll formë aliazh alumini, ndërtimin e çelikut pezulluar ashensor platformë pune në dritaret e ndërtimit

zlp630 / 800 ll formë aliazh alumini, ndërtimin e çelikut pezulluar ashensor platformë pune në dritaret e ndërtimit

specifikim me platformën e pezulluar me litar pajisje varur HS: 84289090 Platforma e pezulluar me formë harku mund të ndahet në dy lloje të specifikimeve, ZLP630 dhe ZLP800. Parimi i punës: Tt është i drejtuar nga ngre elektrike dhe litar, duke drejtuar kundër fasadës së ndërtesës ndërsa mekanizmi i pezullimit është ngritur në ndërtesa apo struktura. Modeli për platformën e pezulluar me litar me pajisje të varur ZLP630 ZLP800 Platforma e pezulluar 1m, 2m, 3m, 1.5m, 2.5m deri në gjatësinë e bërë. Në çdo Ngarkesë me Vlerësim të kombinuar 630KG 800KG Shpejtësia e ngritjes 9.3 ± 0.5m / min 8.2 ± 0.5m / min Gjatësia e platformës 6000mm 7500mm Sipërfaqja e përpunimit Alumini, materialet e çelikut (Galvanizuar, Spërkatje) Lartësia e ngritjes 100m 100m Kabllo 100m 100m Maks. .
shitja e fabrikës ngritëse elektrike me cilësi të mirë për platformën e pezulluar nga prodhuesi i drejtpërdrejtë

shitja e fabrikës ngritëse elektrike me cilësi të mirë për platformën e pezulluar nga prodhuesi i drejtpërdrejtë

Detajet e shpejta Kushti: Vendi i Ri i Origjinës: Shanghai, Kinë (Kontinent) Emri i Produktit: ELK Numri i Modelit: 150410-1038 Përdorimi: Pajisje ngritëse Burimi i energjisë: Llambë elektrike Lloji: Zinxhiri Maksimumi i ngritjes Pesha: 3.75ton Maksimumi i ngritjes: 1-100M , siç kërkohet nga konsumatorët Shpejtësia e ngritjes: 4.4m / min Certifikimi: CE dhe ISO9001: 2008 Garancia: 2 vjet Shërbimi pas shitjes: Nuk ofrohet shërbim jashtë shtetit Ngjyra e ngritjes: genneral yellow / Zinxhiri i Ngritjes: FEC80 ose G80 kinez i rënies së zinxhirit të Ngritjes: 2 Shegë Ngritëse: aliazh të lehta prej alumini ...
pezullimin e skeles alumini me platforma pune me çmim të ulët

pezullimin e skeles alumini me platforma pune me çmim të ulët

Detajet e shpejta Vendi i origjinës: Shandong, Kinë (kontinent) Marka: Succcess Numri Modeli: SJYT-23 Mekanizmi i ngritjes: Ngritja e zinxhirit të ngritjes Drejtimi / Aktivizimi: Hidraulike Fuqia: 220V, 380V Vlerësuar Ngarkimi i Kapacitetit: 150kg Min. Lartësia e ngritjes: 2.9m Max. Lartësia e ngritjes: 25.9m Madhësia e tabelës: 800 * 800mm Përmasat e përgjithshme: 1970 * 1650 * 2900mm Pesha: 2000kg Certifikimi: CE ISO Garancia: 1 vit Ngjyra: Gjithë lartësia e ngritjes: 23m lartësia e punës: 24.7m Vendi i origjinës: 0.03m / s Aftësia e Furnizimit Aftësia e Furnizimit: 200 Set / Sets në muaj pezullimin platformë pune alumini tribunë me çmim të ulët Paketimi dhe paketim dorëzimit: 1. rast druri 2. kompensatë rast 3. përshtatshme për në distancë të gjatë në brendësi ...
Manual-elektrike-ngritese-shporta-për-Construction-projekteve

ngritje të lartë ndërtimi platforma të forta të mbështetura zlp500 2m * 2 1.5kw 6.3kn

ZLP500 2M * 2, 1.5KW 6.3KN Platforma e Fuqishme e Suspenduar me Wire çeliku 8.3MM Diametri Fabrika jonë: SUKSESI. është themeluar në vitin 2005. Kjo është një ndërmarrje udhëheqëse të teknologjisë së lartë të specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhuesit e platformës elektrike pezulluar, ngritur ngritje dhe lloje të tjera të ndryshme të pajisjeve të ndërtimit. Produktet tona me cilësi profesionale, çmim konkurrues dhe të ofrimit të shpejtë. Ne mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja. Aplikimet: 1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë. 2. Pikturë, dekorim dhe ...
Pin - Type Platforma me Pezullim 800kg Me Fuqia Motorike 1.8kw

1000 kg 2.5 m * 3 seksionet pajisje të aksesit të pezulluar zlp1000 me bllokim sigurie 30kn

1000 kg 2.5 m * 3 Seksione Pajisje me akses me pezullim ZLP1000 Me mbyllje të sigurisë 30kN Detajet e shpejta: 1. Nr. I modelit: ZLP1000 2. Emri i markës: HAOKE 3. Materiali: Çelik / Alumini 4. Dukje: Plastike Spray pikturuar / Hot galvanizuar 5. Kapaciteti i Ngarkimit: 1000 KG 6. Lartësia e Ngritjes: Maksimumi 300 Mts 7. Kontrabandë: Betoni, Betoni me mbulesë çeliku, Hekuri 8. Vltage: 220V, 380V, 400V, 415V, 440V, 3 faza.50HZ / 60HZ (mund të personalizohet ) 9. Diametri i litarit të çelikut: 8.3mm, 8.6mm, 9.1mm Aplikime: 1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e jashtme ...
630 kg Pajisje elektrike me pezullim me aksesorë ZLP630 Me ngritje LTD6.3

630 kg pajisje elektrike me akses zlp630 me ngritje ltd6.3

Përshkrimi i detajuar i produktit 630 kg Pajisje elektrike me pezullim me aksesorë ZLP630 Me ngritje LTD6.3 Aplikime: 1. Përdorur gjerësisht në ndërtim, dekorim, pastrim dhe mirëmbajtje të ndërtesave të larta. 2. Përdoret në instalimin dhe mirëmbajtjen e ngritjes së ashensorit të ndërtesave të larta, industrisë së ndërtimit të anijeve, anijeve detare, mirëmbajtjes së saldave të anijeve luftarake. 3. Gjithashtu përdoret në inspektimin dhe mirëmbajtjen e rezervuarëve të mëdhenj, oxhakut, digës së rezervuarit, urës dhe kështu me radhë. Specifikimet Modeli i Pronës Nr. ZLP630 Ngarkesa nominale (kg) 630 Shpejtësia e ngritjes (m / min) 9 ~ 11 Fuqia e motorit (kw) 2 × 1.5 50HZ / 60HZ Çift rrotullues frenimi (Km) 16 ...
OEM-Prodhuesi-Suspended-Platforma-Gondola-Hanging-Facade (1)

800 kg pikturuar / galvanizuar / aliazh alumini pajisje pezulluar qasje zlp800

Përshkrimi i hollësishëm i Produktit Karakteristikat e ngarkesës: 800kg Ngjyra: Argjend, Kuq, Verdhë, E Zezë (mund të personalizohet) Lartësia e ngritjes: Maksimumi 300 metra Motor Speed ​​Speed: 1420r / min Counterweight: Betoni, Betoni me Mbulesa çeliku, 800 kg Paisje të galvanizuar / galvanizuar / aliazh alumini Pajisje për akses me pezullim ZLP800 Detajet e shpejta: 1. Modeli Nr .: ZLP800 2. Emri i markës: SUKSES 3. Materiali: Çelik / Alumini 4. Dukje: Plastike Spray Pikturuar / Hot Galvanizuar 5. Kapaciteti Ngarkimi : 800 KG 6. Gjatësia Lifting: Maksimumi 300 Mts 7. Motor ...
hoisting-hanging-basket-Arkitekturore-perdorim (4)

Pajisjet zlp seri të pezulluara për qasje zlp500 / zlp630 / zlp800 / zlp1000

Përshkrimi i hollësishëm i produktit Materiali: Çelik, Aliazh alumini Ngjyra: Argjend, Kuqe, Verdhë, E zezë (mund të personalizohet) Lartësia e ngritjes: Maksimumi 300m Fuqia Motor: 1.5kw, 1.8kw, 2.2kw Diametri i Çelikut: 8.3mm, 8.6mm, Shpejtësia e Motorit 9.1mm: 1420r / min ZLP Seria Pajisje për Aksesorët e Pezulluar ZLP500, ZLP630, ZLP800, ZLP1000 Detajet e shpejta: 1. Modeli Nr .: ZLP500, ZLP630, ZLP800, ZLP1000 2. Emri i markës: SUKSES 3. Materiali: Çelik / Alumini 4. Shfaqja: Plastike Spray pikturuar / Hot galvanizuar 5. Lartësia heqjen: Maksimumi 300 ...
High-Quality-Zlp630-ZLP800-Power-Work-Platform

2.5 m * 3 seksione të instaluara përkohësisht pajisje të qasjes zlp800 me ngritëse 1.8 kw

2.5 m * 3 Seksione Instalime përkohësisht Pajisje për akses ZLP800 Me ngritje 1.8 kw Detajet e shpejta: 1. Modeli Nr .: ZLP800 2. Emri i markës: suksesi 3. Materiali: Alumini 4. Dukje: Alumini 5. Ngarkimi i kapacitetit: 800 KG 6. Ngritja Lartësia: maksimum 300 Mt 7. Tensioni: 220V, 380V, 400V, 415V, 440V, 3 faza.50HZ / 60HZ Përshkrimi: Komponentet Kryesore: Platformë, Mekanizëm Pezullimi, Ngritës, Bllok Sigurie, Sistem Elektrike të Kontrollit, , Siguria Lock. Gjatësia e Platformës: 7.5M (2.5M * 3SECTIONS) ---- mund të personalizohet Ngritja Fuqia: 380V / 220V / 415V / 440V, 50Hz / 60Hz Pezullimi Mekanizmi: Pikturuar ose ...
Lartë Ngritja Mirëmbajtja e Ndërtimit Pastrimi i Pllakës së Pezulluar të Punës ZLP630

pajisje të sigurta për akses të pezulluar zlp630 me tela çeliku 8.3 mm për pastrim

Pajisja me akses të sigurt me pezullim ZLP630 Me tela çeliku 8.3 mm Për pastrim Detajet e shpejta: 1. Nr i modelit: ZLP630 2. Emri i markës: SUKSES 3. Materiali: Çelik / Alumini 4. Dukje: Plastike Spray Pikturuar / Hot galvanizuar 5. Ngarkimi i kapacitetit: 630 KG 6. Lartësia e ngritjes: Maksimumi 300 Mt 7. Kontrabandë: Betoni, Betoni me mbulesë çeliku, Specifikimet e hekurit Modeli i Pronës Nr. ZLP630 Ngarkesa nominale (kg) 630 Shpejtësia e ngritjes (m / min) 9 ~ 11 Fuqia e motorit (kw) 2 × 1.5 50HZ / 60HZ Çift rrotullues frenimi (Km) 16 Këndi i rregullimit të këndit të litarit të çelikut (°) 3 ° - 8 ° Distancë ...
galvanizuar-pezulluar-aerial-punë-platformë-çmim (5)

aliazh alumini / çelik / galvanizim i nxehtë pajisje me akses të pezulluar zlp1000

Alloy Alloy / Steel / Hot galvanizuar pajisje të aksesit me pezullim ZLP1000 Detajet e shpejta: 1. Model Nr: ZLP1000 2. Emri i markës: SUKSES 3. Materiali: Çelik / Alumini 4. Dukje: Plastike Spray Pikturuar / Hot Galvanizuar 5. Ngarkimi i Kapacitetit: 1000 KG 6. Lartësia e ngritjes: Maksimumi 300 Mt 7. Tensioni: 220V, 380V, 400V, 415V, 440V, 3 faza.50HZ / 60HZ (mund të personalizohet) Përshkrimi: Përbërësit kryesorë: Platforma, Mekanizmi i Pezullimit, Ngritja, Sistemi i kontrollit elektrik, litar i telave të çelikut, kabllo, bllokimi i sigurisë. Gjatësia e Platformës: 7.5M (2.5M * 3SECTIONS) ---- mund të personalizohet ngre ...
galvanizuar-pezulluar-aerial-punë-platformë-çmim (2)

500 kg 2 m * 2 seksione të aliazh alumini pajisja me akses të pezulluar zlp500

500 kg 2 m * 2 Seksione, Alumini Alloy Pajisje për Qasje të Pezulluar ZLP500 Detajet e Shpejta: 1. Modeli Nr .: ZLP500 2. Emri i Markës: Suksesi 3. Materiali: Çelik / Alumini 4. Pamja: Plastike Spray Pikturuar / Hot Galvanizuar 5. Kapaciteti Ngarkimi: 500 KG 6. Lartësia e ngritjes: 300Mt maksimale 7. Tensioni: 220V, 380V, 400V, 415V, 440V, 3 faza.50HZ / 60HZ Përshkrimi: Përbërësit kryesorë: Platforma, mekanizmi i pezullimit, Ngritja, Sistem, litar i telave të çelikut, kabllo, bllok sigurie. Gjatësia e Platformës: 4M (2M * 2SECTIONS) ---- mund të personalizohet ngre ...
Platformë me platformë të pandërprerë të platformës së platformës së platformës

aliazh alumini / çeliku / galvanizuar me nxehtësi të pajisur me pajisje të pezulluara zlp630

Materiali: Çelik / Aliazh alumini Përfunduar: Pikturuar / Hot galvanizuar / Alumini Tensioni: 380V / 415V / 440V / 220V, 50 / 60Hz (mund të personalizohet) Motor Fuqia: 1.5KW, 1.8KW, 2.2KW Counterweight: Betoni, betoni me mbulim çeliku, hekur-hedh Alloy Alloy / Steel / Hot galvanizuar pajisje pezulluar Access ZLP630 Fabrika jonë: sukses. është themeluar në vitin 2005. Kjo është një ndërmarrje udhëheqëse të teknologjisë së lartë të specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhuesit e platformës elektrike pezulluar, ngritje të ndërtimit dhe të tjera të ndryshme ...
Fabrika-çmim-ZLP800-kozmetike-gondolë-per-Ndërtim të

zlp800 2.5 m * 3 seksione pajisje me akses të pezulluar me peshë counter hekuri

ZLP800 2.5 m * 3 Seksione Pajisje me akses me pezullim me peshë të hekurit Pesha Detajet e shpejta: 1. Modeli Nr .: ZLP800 2. Emri i markës: SUKSES 3. Materiali: Çelik / Alumini 4. Dukje: Plastike Spray Pikturuar / Hot Galvanizuar 5. Kapaciteti Ngarkimi : 800 KG 6. Lartësia e ngritjes: Maksimumi 300 Mts 7. Kontrabandë: Betoni, Betoni me Mbulesa çeliku, Hekuri (3 lloje opsionale) 8. Tensioni: 220V, 380V, 400V, 415V, 440V, 3faza.50HZ / 60HZ Aplikime : 1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë. 2. Pikturë, dekorim dhe rinovim të ...
1000 kg 7.5 mx 3 Seksione Aliazh alumini platformë pune e pezulluar ZLP1000

6m 1.5kw 630kg platforma pikturuar skeleri alumini me tela çeliku 8.3mm

6m 1.5kw 630kg Platforma pikturuar platformë alumini me tela çeliku 8.3mm Përshkrimi: Haoke Ndërtimi Machinery Equipment Co, Ltd, është themeluar në vitin 2005. Kjo është një ndërmarrje kryesore të teknologjisë së lartë e specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhuesit e platformës elektrike pezulluar, ngritur ngritje dhe lloje të tjera të ndryshme të pajisjeve të ndërtimit. Produktet tona me cilësi profesionale, çmim konkurrues dhe të ofrimit të shpejtë. Ne mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja. Aplikimet: 1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë. 2. Pikturë, dekorim ...
hoisting-hanging-basket-Arkitekturore-perdorim (4)

2.5mx 3 seksione platforma pune skela 800kg alumini me bllok sigurie 30kn

2.5mx 3 Seksione Platforma Punuese 800kg Alumini Me Bllok Sigurie 30KN Aplikime: 1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë. 2. Pikturë, dekorim dhe rinovim i mureve të jashtme. 3. Projektet e instalimit dhe punimet e tjera të ndërtimit të mureve të jashtme të ndërtesës së lartë. 4. Punimet ajrore të anijes, kulla të mëdha, ura, diga dhe oxhaqe të mëdha. 5. Instalimi dhe mirëmbajtja e ngritjes së ashensorit të ngritjes së ndërtesave të larta, industrisë së ndërtimit të anijeve, anijeve detare, ruajtjes së anijes luftarake. Parametri teknik: Model Nr. ZLP800 Vlerësuar ...
ngritje-varur-shportë-Arkitekturore-përdorim (3)

10 metra aliazh alumini platformë pune e pezulluar me ngritje ltd8.0

10 Metra Aliazh alumini Platforma e pllakëzuar me ngritje me ngritje LTD8.0 Përshkrime: Zbatimi i platformës së pezulluar: 1. Ndërtim i pllakave: Dekorimi, ndërtimi për mur të jashtëm, instalimi i murit të perdes dhe komponentëve të jashtëm, riparimi, kontrolli, mirëmbajtja dhe pastrimi për mur të jashtëm; 2. Projekti në shkallë të gjerë: ndërtimi, riparimi dhe mirëmbajtja për rezervuarin e madh, oxhakun, digat, urat, derrick. 3. Anije të mëdha: saldim, pastrim dhe pikturë. 4. billboard: billboard instalimi për rritje të lartë të ndërtimit. Parametrat teknik Nr. I modelit ZLP800 Ngarkesa nominale (kg) 800 Shpejtësia e ngritjes (m / min) 8 ~ 10 Fuqia motorike (kw) 2 × 1.8 50HZ / 60HZ Çift rrotullues (Km) 16 Çelik ...
Rritje të lartë-pastrimi-pajisje-mur-suvatimin-machine

7.5m platformë litar me litar të pezulluar prej alumini 2 x 1.8kw performancë të qëndrueshme të fuqisë

7.5m Platforma e litarëve të pezulluar prej alumini 2 X 1.8kw Përshkrime të qëndrueshme të performancës së fuqisë: Platforma e pllakëzuar me pllakë të punës është e lehtë për t'u çmontuar dhe kombinuar. Mund të përmirësojë efikasitetin e punës për punëtorët. Aplikime: 1. Ndërtesa të larta: Dekorimi, ndërtimi për muret e jashtme, instalimi i murit të perdes dhe komponentëve të jashtëm, riparimi, kontrolli, mirëmbajtja dhe pastrimi për muret e jashtme. 2. Projekti në shkallë të gjerë: ndërtimi, riparimi dhe mirëmbajtja për rezervuarin e madh, oxhakun, digat, urat, derrick. 3. Anije të mëdha: saldim, pastrim dhe pikturë. 4. Billboard: billboard instalimi për ndërtim të lartë ...