Shanghai, Kinë 0.086-17317571902 (Whatsapp) [email protected]

Kush jemi ne

Suksesi i suksesit në ndërtim Shanghai Trade Co, Ltd

Si prodhues dhe furnizues profesional i platformës së pezulluar, ne ofrojmë produkte më të besueshme dhe shërbime të shkëlqyera për klientët tanë. Ne kemi përjetuar rritje të shpejtë me zhvillimin e shpejtë të ekonomisë kineze. Produktet tona eksportohen aktualisht në produktet tona eksportohen kryesisht në Republikën Dominikane, Maldive, Indi, Malajzi, Itali, SHBA, Spanjë, Turqi dhe Afrikën e Jugut ....

Ekipi ynë ka më shumë se 8 vjet përvojë në këtë linjë të biznesit. Produktet tona përfshijnë kryesisht platformë të pezulluar, dhe pjesë këmbimi për ngritje të ndërtimit, Ne mund të prodhojnë produkte sipas kërkesave të veçanta të klientëve. ne besojmë se mund të japim përgjigje të reja për klientët tanë në mbarë botën.

Cilësia është dhe siguria është kultura jonë. Makinerinë tonë të ndërtimit. janë inspektuar rreptësisht përpara dorëzimit. Teoria e ndërtimit të kulturës së ndërmarrjeve të avancuara, për të nxitur moralin shoqëror të punonjësve, etikën profesionale dhe virtytet e familjes, për të rritur dukshmërinë e tyre, shkallën e civilizimit, reputacionin, rritjen e kohezionit, konkurrencën, produktivitetin për qëllimin, (më tepër…)

Çfarë bëjmë ne

ZLP630-platformë-pirg-platformë e pezulluar-platformë (2)

platforma e pezulluar e punës

Platforma e Pezulluar e Punës Prezantimi Produkti përdoret kryesisht për ndërtimet e jashtme, dekorimin dhe montimin e punimeve të ndërtesave shumëkatëshe si ...

Lexo më shumë
litar-litar-platformë-dritare-pastrim-pajisje (1)

platformë të pezulluar me litar

Ne jemi një fabrikë e specializuar në prodhimin e platformave të pezulluara me litar. Platforma e pezulluar përbëhet kryesisht nga mekanizmi i pezullimit, ngritja, bllokimi i sigurisë, ...

Lexo më shumë
ZLP500 Pajisja për akses të lirë / Gondolë / Djepi / Skelë për ndërtim

platformat e aksesit të pezulluar

Platformat e aksesit të pezulluar të zbatueshme për ndërtimin e ndërtesës me hark, të tilla si mirëmbajtja për qilar, Qymyri Well, tank i madh, Ndërtimi i ...

Lexo më shumë

gondolë të pezulluar

Gondola e pezulluar është një makinë që mund të bëjë platformën lart e poshtë përgjatë ndërtesës vertikale aeroplan drived nga electromotor ....

Lexo më shumë
platformë për pastrimin e dritareve

platformë për pastrimin e dritareve

Pastrimi i dritareve ose larja e dritareve eshte pastrimi i jashtem i xhamit arkitekturor te perdorur per qellime strukturore, ndricuese ose dekorative. Mund të bëhet ...

Lexo më shumë

Produktet e fundit

prodhues i pezulluar i platformës së punës

Kjo platformë e pezulluar është ideale për ndërtimin e fasadës, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen. ZLP seri të pezulluar platformë, e cila është zhvilluar ...

Lexo më shumë

zlp630 fasada pikturuar pjatë pastrimi platformë të punës të pezulluar

Basic Info Modeli NO .: zlp630 Gjerësia: 0.69m Motor: 1.5kw * 2 Ngjyra: si Litar Wire kërkuar: 8.3mm Siguria Lock: Ldf30 Counterweight: 1t ...

Lexo më shumë

forca e lartë e mbështetur platformë pune me kasetë u

Info bazë Ngarkesa e Vlerësuar (Kg): 630,800,1000 Gjatësia e Platformës së Punës: 6m, 7.5m, 7.5m Marka: markë e famshme në Kinë Paketa e Transportit: Kutia e Kartonit Specifikimi: ...

Lexo më shumë