gondolë të pezulluar

Gondola e pezulluar është një makinë që mund të bëjë platformën lart e poshtë përgjatë aeroportit vertikal të ndërtimit të drivuar nga elektromotoria.

Gondola e pezulluar përdoret për ndërtimin, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen e ndërtesës së lartë, dhe është gjithashtu ideale për aplikime të tilla si saldimi i anijeve detare në industrinë e ndërtimit të anijeve, pastrimi i bojës me bazë nafte, montimi i ashensorëve, dhe oxhaqe të larta, ndërtimi i digave të rezervuarëve, inspektimi, pastrimi dhe riparimi i urave, etj.

Gondola e pezulluar është një zëvendësues i skelës tradicionale, ka karakteret e funksionimit të lehtë, lehtësim të lehtë, komoditet, praktikë dhe siguri, dhe përdorimi i gjerë mund të reduktojë ndjeshëm intensitetin e punës dhe kështu të përmirësojë efikasitetin e punës.

Gondola e pezulluar është një platformë modulare e "brezit të tretë" që kombinon teknologjinë më të mirë me konceptet e reja. Përdoret në restaurimin komercial, pikturë, sandblasting, waterproofing, caulking, pastrim dritare, inspektime, rigs naftës off-shore, dhe mirëmbajtjen e përgjithshme të ndërtesës.

Platforma Frame montuar nga panelet dhe bolts Steel (Aluminium), të përdorura për të kryer punonjësit dhe mjetet e ndërtimit. Platforma kanë Alumini, çeliku me shtresë plastike fihish, çeliku me Hot galvanizuar përfundojë tre lloje për të zgjedhur.

Karakteristikat për platformën e aluminit:
Nuk ka nevojë për pikturë ose galvanizim në sipërfaqe;
Membrana e oksigjenit në sipërfaqe, anti-ndryshk, anti-korrozioni.
Pesha e lehtë, 65% më e lehtë se e njëjta model çeliku.
Ngarkesa e ngarkesës u rrit, aftësia kundër përmbysjes u përmirësua.
Lehtë për tu instaluar dhe punuar.
Shikoni mirë, me ngjyrë gri të argjendtë të ndritshme

Përparësitë:
Platforma e pezulluar / gjatësia e platformës së punës ndryshon nga 1 m, 1.5 m, 2 m, 2.5 m, deri në 3 m. Konsumatorët mund t'i mbledhin ato falas siç kërkohet.
Korniza e fundit: fabrika e parë miraton trajtimin e saldimit raglan. Sigurt, duke rritur ndjeshëm fuqinë dhe sigurinë e platformës.
Gjerësia e pllakës së imazhit është 720 mm, forma e sheshtë, e lehtë për instalim.
360 rrota me rrota janë nën fund, lehtësojnë lëvizjen e platformës.

gondolinë e ndërtimit të sigurt të qëndrueshëm për dekorim

gondolinë e ndërtimit të sigurt të qëndrueshëm për dekorim

Modeli A Materiali Standard: Q345, Q235 Trajtimi Sipërfaqësor: DIP Hot galvanizuar, Power veshura, Certifikata Electroplated: Ce, SGS, ISO Shipping Port: Shanghai, Ningbo, Qingdao Aftësia Prodhimi: 10 Sets Per Day Trademark: i sigurt Paketa e transportit: Specifikimi i çelikut: ZLP500 ZLP630 ZLp800 Origjina: Shanghai, Kinë Kodi HS: 73084000 Të dhënat e kompanisë Shanghai Suksesi Construction International Trade Co, Ltd ndodhet Shnghai ,. Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 5000 metra katrorë. Ne jemi të specializuar në projektimin dhe prodhimin e ringlock, kornizë, alumini ...
ce çlodhur zlp630 alumini elektrike varur gondolë për ndërtim

ce çlodhur zlp630 alumini elektrike varur gondolë për ndërtim

Modeli i Informacionit Bazë NO .: ZLP630 Opsionet e Ankorimit: Çeliku i Pezullimit Montimi i Platformës: Certifikata e Çelikut të Çelikut: ISO9001: 2008 / Ce / TUV Paketa e Transportit: Kutia e Kartonit + Pallet kompensatë + Rasti Specifikimi: ZLP630 Origjina: Shanghai, Kinë Kodi: 8428909090 Seria ZLP janë për aplikime të përkohshme për heqjen e njerëzve dhe pajisjet e tyre të punës - në lartësi të pakufizuara. Modeli perfekt i përshtatshëm për aplikime të lehta si piktura dhe dekorimi, riparimi, bashkimi dhe riparimi, pastrimi i dritareve etj. Sistemi i plotë përbëhet nga platforma e punës e pajisur me dy ngritëse elektrike LTD dhe ...
ZLP630 platforma e pezulluar alumini (CE ISO GOST) / pajisje të pastrimit të dritareve të larta / gondolë të përkohshme / djep / fazë ritëm të nxehtë

zlp630 alumini pezulluar platformë (ce iso gost) / rritje të lartë dritare pastrimin e pajisjeve / përkohshëm gondolë / djep / ritëm fazë të nxehtë

Detajet e shpejta Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë (kontinent) Suksesi Model ZLP630 Përdorimi Pastrimi i fasadës së ndërtimit Ngjyra e kuqe ose ngjyra të tjera Certifikatat ISO, GOST, CE Burimi i energjisë: Ndërtesa e Ngrohtë e Ngritjes së Ngurta Ngritja e Ngritjes: 8-10m / min Gjatësia e Ngritjes dhe Gjatësia e Kabllit: 100m Tensioni: 380V50HZ 3Phase ZLP250, ZLP500, ZLP630, ZLP800, ZLP1000 Platforma e pezulluar alumini ZLP Platforma e pllakëzuar speciale e formës A. Hyrje e ZLP platforma i përket makinës ngjitur elektrike dhe makinerisë ujdisje, ...
dritare-pastrimi-djepi-aerial-punë-platformë-çmim (1)

litar elektrik tela litar gondola zlp500 llak bojë platformë pezulluar

Përshkrimi i Produktit platforma e pezulluar e serisë zlp është një makineri e re ujdisje, e cila mund të rrëmbejë skelën tradicionale dhe është përdorur në shumë aspekte, për shembull, muret e jashtme, zbukurimet, pastrimin e xhamave, ndërtimin e anijeve, ndërtimin e urës, mirëmbajtjen e oxhakut dhe riparimin e kështu me radhë Bacause teknologjia është e pjekur, duke përdorur platformën e balancuar mund të zvogëlojë intensitetin e punës dhe të rrisë efikasitetin e punës, dhe është e lehtë për të vepruar, kështu që gjithnjë e më shumë njerëz pranojnë. Pjerrësia e platformës së punës është 5 metra, e cila është e përbërë nga dy platforma 2.5-mater, materiali është çeliku dhe sipërfaqja ...
ce / iso-miratuar zlp elektrike ndërtimit / ndërtimit / muri i jashtëm pezulluar platformë / djep / gondolë / swing fazë / sky climbe

ce / iso-miratuar zlp elektrike ndërtimit / ndërtimit / muri i jashtëm pezulluar platformë / djep / gondolë / swing fazë / sky climbe

Detajet e shpejta Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë (kontinent) emri i suksesit Numri Modeli: ZLP800 Materiali: Çelik, Aliazh alumini Ngjyra: E Kuqe, Verdhë, Blu, etj Trajtimi Sipërfaqja: Veshje me pluhur, Galvanizim i nxehtë Gjatësia: 3m, 5m, 6m, 7.5m, etj Mekanizmi i Lifing: Ngritja gear Gear / Actuation: Fuqia Motor Elektrik: 1.5kw, 1.8kw, 2kw Furnizimi Aftësia Furnizimi Aftësia: 100 Set / Set në muaj ZLP Ndërtimi Elektrike / Sky Climbe me prodhim të lartë Paketimi dhe dorëzimi Detajet e paketimit: CE / ISO-miratuar ZLP Elektrike Ndërtimi / Ndërtimi / jashtme Wall Pezulluar Platformë / djep / gondolë / ...
Huiyang-ZLP630-6m-630kg-galvanizuar-Scaffolding

powered platformë të pezulluar, ashensor ndërtimi gondolë, bmu (zlp500 / 630/800)

Hyrje Si prodhues profesional, ne, sukses, vetëm prodhojnë platforma të pezulluar me markë xinghe. Linjat prodhuese profesionale dhe ekipi teknik mund t'ju furnizojnë produktet më të mira dhe shërbimin pas shitjes. Për të konfirmuar cilësinë e mallrave, ne zgjedhim materialin më të mirë, disa pjesë këmbimi të bllokimit të sigurisë dhe bllokimit të sigurisë ne hedhim markën tonë. Me dizajnin unik të pajisjes alarmi të fiksimit të litarëve, zvogëlon dëmtimin e ngritjes. Kur litarja është e kapur, pajisja e alarmit ...
litar-litar-platformë-dritare-pastrim-pajisje (1)

litar varur platformë të pezulluar qasje, zlp630 ashensor ndërtimi gondolë makine

Përshkrimi ZLP630 Gondola makinë është për aplikime të përkohshme për heqjen e njerëzve dhe pajisjet e tyre të punës - në lartësi të pakufizuar. Modeli perfekt i përshtatshëm për aplikime të lehta si piktura dhe dekorimi, renovimi, bashkimi dhe riparimi, pastrimi i dritareve etj. Sistemi i plotë përbëhet nga platforma e punës e pajisur me dy ngritëse elektrike LTD dhe rrota mbështetëse, të pezulluara me anë të telave prej çeliku nga një strukturë pezullimi. Sistemet e sigurisë Për të siguruar funksionimin e sigurt pa rrezik për personelin, platforma është ...
platforma e pezulluar e punës së çelikut / platforma e pezulluar e çelikut

platforma e pezulluar e punës së çelikut / platforma e pezulluar e çelikut

Detajet e shpejta Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent) Markë Emri: Evergrows Numri Modeli: PT (3121) Lloji: Shumë Niveli Materiali: Çelik Funksioni: Mbrojtja nga korrozioni Përdorimi: Magazina Magazina Certifikimi: ISO9001: 2008 Thellësia: 2000-100000mm as sipas kërkesës Pesha Kapaciteti: 100-1000kgs për metër katror Gjerësia: 2000-100000mm sipas kërkesës Lartësia: 2000-12000mm sipas kërkesës Trajtimi sipërfaqësor: pluhur pa epoxy pluhur elektrostatik Pikat e hapura: Çdo 50mm nga poshtë në majë të shtyllave Pajisje të vogla të përfshira: Pllaka bazë, dyshekë diagonale / horizontale, bulona dhe arra, kunjat e sigurisë MOQ: 1 set Klasifikimi: Magazina Magazinimi i Sistemit HS Kodi: 73089000 Ngjyrat: Blu & Siguria Portokalli ose vizatime të përshtatur Zgjidhja: Ne ofrojmë me ...
Ajo-është-përdorur-per-pezullim-platformë-i

pajisje përkohësisht të instaluara për akses të pezulluar / gondolë / djepi / skela zlp500

Instalim i përkohshëm Pajisje për akses të pabanuar / Shportë / Dolla / Skela ZLP500 Detajet e shpejta: 1. Modeli Nr .: ZLP500 2. Emri i markës: SUKSES 3. Materiali: Çelik / Alumini 4. Pamja: Plastike Spray Pikturuar / 500 KG 6. Lartesia e ngritjes: Maksimumi 300 Mts 7. Tensioni: 220V, 380V, 400V, 415V, 440V, 3 faze.50HZ / 60HZ Përshkrimi: Komponentet Kryesore: Platforma, Mekanizmi Pezullimi, Ngritja, Bllok Siguria, Litar me tela çeliku, kabllo, bllok sigurie. Gjatësia e Platformës: 4M (2M * 2SECTIONS) ---- mund të personalizohet Ngritja Fuqia: 380V / 220V / 415V / 440V, ...
galvanizuar-pezulluar-aerial-punë-platformë-çmim (3)

aliazh alumini platforma e punës së pezulluar / gondolë / skelë zlp 630

Përshkrimi i hollësishëm i produkteve Alloy Alloy Platformë Pezullues Aliazh / Djepi / gondolë / skelë ZLP630 Fabrika jonë: SUKSESI është themeluar në vitin 2005. Është një ndërmarrje udhëheqëse e teknologjisë së lartë e specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhuesit e platformës elektrike të pezulluar, ngritje të ndërtesave dhe llojeve të tjera të ndryshme e pajisjeve të ndërtimit. Produktet tona me cilësi profesionale, çmim konkurrues dhe të ofrimit të shpejtë. Ne mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja. Aplikime 1. Përdoren gjerësisht në ndërtim, zbukurim, pastrim dhe mirëmbajtje të ndërtesave të larta. 2. Përdorur në ...
platforma e pezulluar me litar të galvanizuar me nxehtësi, ndërtesa e lartë e ngritjes së gondolës së pezulluar

platforma e pezulluar me litar të galvanizuar me nxehtësi, ndërtesa e lartë e ngritjes së gondolës së pezulluar

(Kg) 630 Shpejtësia e ngritjes (m / min) 9 ~ 11 Fuqia e motorit (kw) 2 × 1.5 50HZ / 60HZ Çift rrotullues (Km) 16 Kufiri i rregullimit të këndit të litarit çelik (°) 3 ° - 8 ° Largësia midis dy litareve të çelikut (mm) ≤100 Shtrirja e rradhës së rreze të përparme (mm) 1500 Platforma e pllakës Bllokimi Aliazh alumini Nr.Of raft platformë Raft i vetëm Nr. Platforma 3 L × W × H (mm) (2000 × 3) × 690 × 1180 Pesha (kg) 375 Kg Mekanizmi i pezullimit (kg) 2 × 175 Kg Kundërpeshë (kg) opsionale 25 × 36pcs Diametri i litarit të çelikut (mm) 8.3 Maksimumi i ngritjes (m) 300 Shpejtësia e rrotullimit të motorit (r / min) 1420 Voltage (v) 3PHASES 220V / 380V / 415V Përparësitë konkurruese: 1 ...
Shitjet e shitjes Alumimum platformë suspenduar aliazh / gondolë pezulluar / djep pezulluar / fazë pezulluar swing me formë E

shitja e nxehtë aliazh aliazh platforma e pezulluar / gondolë e pezulluar / djepi i pezulluar / faza e pezullimit me formë e

Tipari i produktit Përdorimi kryesor: A. Platforma e pastrimit të mureve të ndërtimit, syzeve, mureve të jashtme, oxhakut të madh, rezervuarëve të mëdhenj, digave, etj. B. Puna dhe platforma e dekorimit të mureve të ndërtimit, syzeve, mureve të jashtme, oxhakut të madh, etj. D. Zbatohet gjerësisht në vepra të ndryshme të ndërtimit të mureve, syzeve, mureve të jashtme, oxhakut të madh, rezervuarëve të mëdhenj, digat etj Detailed Product Description Materiali: Steel, Hot ...
Çmim i lirë Platforma e aksesimit të suspenduar / Gondola e aksesit me pezullim / Dysheku i aksesit i pezulluar / faza e rrokullisjes së aksesit të suspenduar

çmimi i lirë platforma e pezullimit të aksesit / aksesorja e pezulluar e aksesit / hyrja e pezulluar / faza e rrokullisjes së aksesit të suspenduar

Parametrat e modelit të ZLP500 ZLP630 ZLP800 ZLP1000 Ngarkesa nominale (kg) 500 630 800 1000 Shpejtësia e ngritjes (m / min) 9 ~ 11 9 ~ 11 8 ~ 10 8 ~ 10 Fuqia e motorit (kw) 2 × Çift rrotullues i frenave (Km) 16 16 16 16 Këndi i rregullimit të këndit të litarit të çelikut (°) 3 ° - 8 ° 3 ° - 8 ° 3 (2) 1.5 50Hz / 60HZ 2 × 1.8 50HZ / 60HZ 2 × 2.2 50HZ / ° - 8 ° 3 ° - 8 ° Distanca në mes të dy litarëve të çelikut (mm) ≤100 ≤100 ≤100 ≤100 Shtrirja e rrezatuar e përparme (mm) 1500 1500 1500 1500 Platforma e pezullimit Mbyllja Aliazh alumini Aliazh alumini ...
çmimi i mirë platformë pezulluar / gondolë pezulluar / djep pezulluar / skela pezulluar me ce dhe certifikatën ISO

çmimi i mirë platformë pezulluar / gondolë pezulluar / djep pezulluar / skela pezulluar me ce dhe certifikatën ISO

Përshkrim i detajuar i produktit Ⅰ Identifikimi i Platformës së Suspenduar Platforma e pezulluar është një lloj pajisje e punës ajrore për ngarkimin e njerëzve, duke vendosur kornizë të pezullimit në krye të ndërtesës, e cila përdor litarin e telit të çelikut përgjatë sipërfaqes vertikale të ndërtesës dhe duke e bërë lart e poshtë lëvizjen varet në energji elektrike. Përdorimet e zakonshme të platformës së pezulluar A) Për ndërtim të mureve të jashtme ose zbukurime për ndërtime të larta ose instalim të komponentëve të jashtëm. B) PËR mirëmbajtjen dhe pastrimin e mureve të jashtme. C) Për projektin e madh, për shembull, ndërtimi, inspektimi ...