rope suspended platform safety

galvanizuar-pezulluar-aerial-punë-platformë-çmim (2)

prodhues i pezulluar i platformës së punës

Kjo platformë e pezulluar është ideale për ndërtimin e fasadës, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen. Platforma e pezulluar e serisë ZLP, e cila është zhvilluar dhe prodhuar nga ne, është ideale për ndërtimin e fasadës, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen. Gjithashtu përdoret gjerësisht në instalimin e ashensorit, ndërtimin dhe riparimin e anijeve, ose në zona të tjera si rezervuari i madh, ura, argjinature dhe oxhak. Platforma e zhdukur-down e platformës ZLP siguron punëtorë qasje më të sigurt, më të lehtë dhe më efikas në platformë. Funksionet dhe Përdorimi i New Age pezulluar duke punuar ...
zlp630 fasada pikturuar pjatë pastrimi platformë të punës të pezulluar

zlp630 fasada pikturuar pjatë pastrimi platformë të punës të pezulluar

Modeli i Informacionit Bazë NO .: zlp630 Gjerësia: 0.69m Motor: 1.5kw * 2 Ngjyra: si Litar i Nevojshëm: 8.3mm Bllok Sigurie: Ldf30 Counterweight: 1t Emri i Produktit: Platforma Paketa e Transportit: Specifikimi i kontejnerit: Gjatësia 6m Origjina: Kina HS Kodi: 8428909090 Përshkrimi i produktit model ZLP630 Kapaciteti ZLP800 630 KG 800 KG Dimensioni platformë 6m gjatësi 7.5m gjatësi 0.69m gjerësi 0.69m gjerësi Material pune platformë (duke mos përfshirë trungun e kornizës) Aliazh alumini Aliazh alumini Materiale çeliku me pikturë llak spërkatës Materiale çeliku me pikturë shtresë llak Steel ...
platformë për pezullimin e litarëve

platformë për pezullimin e litarëve

Përshkrimi i produktit Susponi Litar Pezullimi Platforma është një prodhim profesional që nga viti 1988. Vëllimi i shitjeve renditet nr. 1 në Kinë gjatë 24 viteve të historisë, më të gjata në industri. Suksesi ka zhvilluar një gamë produktesh të plotë për kthim të sigurtë dhe prejardhje përgjatë fasadës së ndërtesës së lartë, Max 300m. Përdoret kryesisht për muret e perdeve, instalimin dhe pastrimin e xhamit dhe dritares, furçimin dhe pikturimin e kështu me radhë. Parimi i punës: Ngritëse ngritëse dhe elektrike ...
platforma e platformës / platformës elektrike të servisuar për shitje

platforma e platformës / platformës elektrike të servisuar për shitje

Modeli bazë i informacionit: shumë lloje Pozicioni i montimit: Skela e jashtme Masa lëvizëse: Ngarkesa e bashkuar e ngritjes Skeleri Pjesa e pjesës: Skelat e skelës Ndërtimi i paluajtshmërisë: Ngarkesa e ndërtimit Ngarkesa e përcaktuar: 100-1000kg Marka tregtare: Paketa e transportit STRONG: Specifikimi i lëndës drusore: ZLP500 ~ 1000 Origjina : Shanghai HS Kodi: 84313900 Përshkrimi i produktit ne mund të bëjmë platformën sipas kërkesës suaj të veçantë Përshkrimi i produktit: Platforma e pezulluar e punës është një pajisje ideale për ndërtimin e fasadave, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen, dhe gjithashtu përdoret gjerësisht në instalimin e ashensorit, kantierit, tank, urë, ...
Reliable ZLP630 Pikturë Steel Platforma e Pezulluar Për Ndërtimin e Ndërtimit (2)

zlp seri çeliku ose alumium platformë litar pezulluar

Product Description Platforma e pezulluar e punës është një pajisje ideale për ndërtimin, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen e fasadës, dhe gjithashtu përdoret gjerësisht në instalimin e ashensorit, kantierit, tankeve të mëdha, urës, argjinaturës dhe oxhakut. Ai siguron qasje më të sigurt, më të lehtë dhe më efikase në platformë Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni. Ngarkimi i platformës së suspenduar me platforma ZLP për ngritjen e platformës / platformës 1. Paraqitja e përgjithshme për platformën e pezulluar: Platforma e suspenduar e serisë ZLP është një zëvendësues i skelës tradicionale, i takon makinerisë së ngjitjes dhe makinerisë ujdisëse elektrike. 2 ...
litar-litar-platformë-dritare-pastrim-pajisje (1)

Platforma e punës së pezulluar me cilësi të mirë

Përshkrimi i Produktit 1. Struktura e platformës së pezulluar (1) Pllakë pune (2) Komponimi i Ngritjes (3) Blloku i Satelitit (4) Paneli i Kontrollit Elektrik (5) Mekanizmi i Pezullimit (6) Kablli (7) Litar i telit 2. Përdorimi i platformës së pezulluar (4) Mirëmbajtja, pastrimi, pastrimi i ndërtesave të larta (2) Pastrimi dhe instalimi i dritareve (3) Inspektimi dhe mirëmbajtja e ndërtesave të mëdha të tankeve, oxhaqeve, digave dhe urave (4) Mirëmbajtja, pastrimi, piktura e anijes së madhe Parametrat teknik Artikulli ZLP250 ZLP500 ZLP630 ZLP800 ZLP1000 Vlerësuar Duke u ngarkuar 250KG 500KG 630KG 800KG 1000KG Speed ​​~ 9.5 m / min ~ 9.5 ...
ZLP630-platformë-pirg-platformë e pezulluar-platformë (2)

platforma e ndertuar e ndertimit te fasades / shtylla e pezulluar / gandola e pezulluar per ndertim te lart

Detajet e shpejta Lloji: PAJISJET E NDERTIMIT Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë (kontinent) Emri i produktit: SUKSESI Numri Modeli: ZLP630 / ZLP800 / ZLP1000 Materiali: çeliku, galvanizuar me nxehtësi, ngjyrë alumini: e kuqe, : 1000 mm / njësi në muaj Paketimi dhe dorëzimi Detajet e paketimit: Rasti i drurit, kuti kartoni dhe paleta Port: Shanghai IDENTIFIKIMI I PLATFORMIT TË SUSPENDUAR Platforma e pezulluar është një lloj pajisje e punës ajrore për duke ngarkuar njerëzit, duke vendosur kornizë pezullimi në ...
ZLP630 platforma e pezulluar alumini (CE ISO GOST) / pajisje të pastrimit të dritareve të larta / gondolë të përkohshme / djep / fazë ritëm të nxehtë

zlp630 alumini pezulluar platformë (ce iso gost) / rritje të lartë dritare pastrimin e pajisjeve / përkohshëm gondolë / djep / ritëm fazë të nxehtë

Detajet e shpejta Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë (kontinent) Suksesi Model ZLP630 Përdorimi Pastrimi i fasadës së ndërtimit Ngjyra e kuqe ose ngjyra të tjera Certifikatat ISO, GOST, CE Burimi i energjisë: Ndërtesa e Ngrohtë e Ngritjes së Ngurta Ngritja e Ngritjes: 8-10m / min Gjatësia e Ngritjes dhe Gjatësia e Kabllit: 100m Tensioni: 380V50HZ 3Phase ZLP250, ZLP500, ZLP630, ZLP800, ZLP1000 Platforma e pezulluar alumini ZLP Platforma e pllakëzuar speciale e formës A. Hyrje e ZLP platforma i përket makinës ngjitur elektrike dhe makinerisë ujdisje, ...
Fabrika e shitjes dritare xhami pastrim platformë vinç djep

Fabrika e shitjes dritare xhami pastrim platformë vinç djep

Detajet e shpejta Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë (kontinent) Suksesi Model Numri: ZLP HS Kodi: 8428909090 Emri: Platforma Crane Ngarkesa e Vlerësimit: 630kg / 800kg / 1000kg Lartësia e Ngritjes: 200m Ngritja e Fuqisë: 1.5kw / 1.8kw / 2.2 kw Ngritja e tensionit: 380V / 415V / 440V Kabllo: 200m Kontrabandë: 1000kg Shpejtësia e ngritjes: 8-10 m / min Trajtimi: Hot galvanizuar Aftësia e furnizimit Aftësia e furnizimit: 5000 Set / Set në vit Platformë Crane Paketimi & -4sets / një vendosur për një rast druri-5cbm / set nga LCL më shumë se 5sets / paketuar në paleta nga FCL 20'container për ...
zlp630 litar platformë pezulluar / fazë elektrike swing / skela për makinë dritare pastrim

zlp630 litar platformë pezulluar / fazë elektrike swing / skela për makinë dritare pastrim

Detajet e shpejta Vendi i origjinës: Kinë (kontinent), Shanghai, Kinë Emri i shitësit: Suksesi Numri Modeli: Skela Sistem, ZLP500 / 630/800/1000 Metoda e vozitjes: Fuqia elektrike Emri: platforma e pezulluar Lloji: ZLP seri Materiali: Zink Voltage: 380V50HZ 3Phases Paketimi dhe dorëzimi Njësitë e shitjes: Njësia e vetme Vëllimi i vetëm: 4 cm 3 Pesha e vetme bruto: 2000.0 KG Lloji i paketës: mbrojtja e filmit nga uji dhe tronditja Çeliku i pezulluar Platformë / , i njohur gjithashtu si Platforma e pezulluar ose Pajisjet për Qasje të Përkohshme, është një peshë e lehtë ...
dritare-pastrimi-djepi-aerial-punë-platformë-çmim (1)

litar elektrik tela litar gondola zlp500 llak bojë platformë pezulluar

Përshkrimi i Produktit platforma e pezulluar e serisë zlp është një makineri e re ujdisje, e cila mund të rrëmbejë skelën tradicionale dhe është përdorur në shumë aspekte, për shembull, muret e jashtme, zbukurimet, pastrimin e xhamave, ndërtimin e anijeve, ndërtimin e urës, mirëmbajtjen e oxhakut dhe riparimin e kështu me radhë Bacause teknologjia është e pjekur, duke përdorur platformën e balancuar mund të zvogëlojë intensitetin e punës dhe të rrisë efikasitetin e punës, dhe është e lehtë për të vepruar, kështu që gjithnjë e më shumë njerëz pranojnë. Pjerrësia e platformës së punës është 5 metra, e cila është e përbërë nga dy platforma 2.5-mater, materiali është çeliku dhe sipërfaqja ...
litar-litar-platformë-dritare-pastrim-pajisje (2)

pedale e vetme ekonomike pedale e pezulluar

Përshkrimi i produktit Parimi i punës i platformës së vetme të pedaleve me pedale të vetme. Platforma jonë e punës me pedale të vetme përmban një mekanizëm pezullimi që mund të vendoset në ndërtesa. Të shtyrë nga ngritësja, e gjithë platforma e pezulluar do të lëvizë lart e poshtë vertikalisht përgjatë litarëve të çelikut. Zbatimi Platforma jonë e vetme e punës me këmbë pedale është një makineri ndërtimi që përdoret për instalimin e murit të perdeve dhe pastrimin e murit të jashtëm. Ky produkt është i përshtatshëm për suvatim, rimeso, pikturë, pastrim dhe ...
Huiyang-ZLP630-6m-630kg-galvanizuar-Scaffolding

platforma e pezulluar e ndërtimit të lartë, djep ndërtimi, ashensor gondolë

Product Description platforma e pezulluar e ndërtimit të lartë, djepi i ndërtimit, ashensor gondolë Ne jemi një fabrikë e specializuar në prodhimin e platformave të pezullimit. Platforma e pezulluar përbëhet kryesisht nga mekanizmi i pezullimit, ngritja, bllokimi i sigurisë, kutia e kontrollit elektrik, platforma e punës. Struktura e tij është e arsyeshme dhe e lehtë për t'u përdorur. Mund të montohet dhe disassembly accroding në platformën aktuale të Demand.The pastrimi përdoret kryesisht për rinovimin , dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen e ndërtimeve të larta ndërtimore. Aksesorët platformë A.Features e platformës së suspenduar ZLP 1. Kombinimi i ...
modele të ndryshme ndërtimi elektrik platformë pune platformë ngritëse

modele të ndryshme ndërtimi elektrik platformë pune platformë ngritëse

Product Description Platforma e pezulluar përbëhet kryesisht nga mekanizmi i pezullimit, ngritja, kyçja e sigurisë, kutia elektrike e kontrollit, platforma e punës. Struktura e saj është e arsyeshme dhe e lehtë për t'u përdorur. Mund të jetë montimi dhe disassembly që përputhet me nevojat aktuale. për rinovimin, dekorimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen e ndërtimeve të larta ndërtimore. Modeli ZLP150 ZLP300 ZLP500 ZLP630 ZLP800 ZLP1000 Materiali Çeliku / çeliku me zhytje Aliazh zinku / alumini Gjatësia 100m Ngarkesa nominale (kg) 150 300 500 630 800 1000 1000 Gjatësia e platformës (m) 1.5 3.0 5.0 6.0 7.5 7.5 10.0 Siguria e bllokimit ...
zlp630 dritare pastrimi litar platformë pezulluar

zlp630 dritare pastrimi litar platformë pezulluar

Detajet e shpejta Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë (kontinent) Emri i shitësit: sukses Numri Modeli: ZLP630 / 800/1000 Mekanizmi i heqjes: Litar me tela Çelësi Çelësi / Aktivizimi: Fuqia elektrike e motorrit: 1.5kw / 1.8kw / 2.2kw : 630kg / 800kg / 1000kg Min. Lartësia e ngritjes: 10m Max. Lartësia e ngritjes: 120m Madhësia e tabelës: 6 * 0.72 * 1.3 Përmasat e përgjithshme: 3 * 1.1 * 1.2m Pesha: 1800kg Certifikimi: Certifikata CE Garanci: 1 Vit Furnizim Aftësia Furnizim: 3000 Set / Set në vit UDHËZIM PËR SERIOZE ZLP 630 SUSPENDD PLATFORM Pyetja 1: Cila është Garancia për platformën e pezulluar? A1: Për platformën e pezulluar, ...
galvanizuar-pezulluar-aerial-punë-platformë-çmim (2)

litar sigurie / platforma kabllovike e pezulluar me kabllo zlp800 me ngritje ltd8.0

Përshkrimi i hollësishëm i produkteve Steel / Hot galvanizuar / Alumini Alloy Pezulluar Platformë pune ZLP800 me ngre LTD8.0 Detajet e shpejta: 1. Model Nr: ZLP800 2. Emri Brand: HAOKE 3. Materiali: Steel / Alumini 4. Dukje: Plastike Spray Painted / Hot galvanizuar 5. Ngarkimi i kapacitetit: 800 KG 6. Gjatësia e ngritjes: Maksimumi 300 Mts Aplikime: 1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë. 2. Pikturë, dekorim dhe rinovim i mureve të jashtme. 3. Projektet e instalimit dhe punimet e tjera të ndërtimit të jashtme ...
litar i lëvizshëm litar i suspenduar platformë zlp500 me kapacitet të vlerësuar 500kg

litar i lëvizshëm litar i suspenduar platformë zlp500 me kapacitet të vlerësuar 500kg

Aplikime: 1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë. 2.Piktimi, dekorimi dhe rinovimi i mureve të jashtme. 3. Projektet e instalimit dhe punimet e tjera të ndërtimit të mureve të jashtme të ndërtesës së lartë. 4. Punimet ajrore të anijes, kulla të mëdha, ura, diga dhe oxhaqe të mëdha. 5. Instalimi dhe mirëmbajtja e ngritjes së ashensorit të ngritjes së ndërtesave të larta, industrisë së ndërtimit të anijeve, anijeve detare, ruajtjes së anijes luftarake. Specifikimet: Emri Parametri teknik Modeli ZLP800 ZLP630 Ngarkesa nominale 800Kg 630Kg Shpejtësia ngritëse 9-11m / min 1-11m / min Dimensioni i platformës L × W × H (mm) 7500 × 690 × 1450 6000 × 690 × 1450 Lartësia e ngritjes 100 m 100 m Kabllor 100 m 100 m ...
platforma e fortë e ndërtimit të litarëve të ndërtuar me bllokun e sigurisë 30kn zlp1000 2.2kw 2.5m * 3

platforma e fortë e ndërtimit të litarëve të ndërtuar me bllokun e sigurisë 30kn zlp1000 2.2kw 2.5m * 3

Modeli Nr. ZLP1000 Ngarkesa nominale (kg) 1000 Shpejtësia e ngritjes (m / min) 8 ~ 10 Fuqia e motorit (kw) 2 × 2.2, 50HZ / 60HZ Çift rrotullues (Km) 16 Kufiri i rregullimit të këndit të litarit çelik (°) 3 ° - ° Largësia midis dy litareve të çelikut (mm) ≤100 Shtrirja e rradhës e rrezes së përparme (mm) 1500 Pezullimi Bllokimi i platformës Aliazh alumini Nr.Of raft platformë Raft i vetëm Nr. Platforma 3 L × W × H (mm) (2500 × 3) × 690 × 1180 Pesha (kg) 455 Kg Mekanizmi i pezullimit (kg) 2 × 175 Kg Kundërpeshë (kg) Opsional 25 × 44pcs Diametri i litarit të çelikut (mm) 8.6 Maksimumi i ngritjes (m) 300 Shpejtësia e rrotullimit të motorit (r / min) 1420 Voltage (v) 3PHASES 220V / 380V / 415V (përshtatur) Përparësitë konkurruese: 1.Absolutisht garantojnë ...
litar të lartë të sigurisë platformë ashensorë platformë instalimi zlp630 zlp800 zlp1000

litar të lartë të sigurisë platformë ashensorë platformë instalimi zlp630 zlp800 zlp1000

1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë. 2. Pikturë, dekorim dhe rinovim i mureve të jashtme. 3. Projektet e instalimit dhe punimet e tjera të ndërtimit të mureve të jashtme të ndërtesës së lartë. 4. Punimet ajrore të anijes, kulla të mëdha, ura, diga dhe oxhaqe të mëdha. 5. Instalimi dhe mirëmbajtja e ngritjes së ashensorit të ngritjes së ndërtesave të larta, industrisë së ndërtimit të anijeve, anijeve detare, ruajtjes së anijes luftarake. 1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë. 2. Pikturë, dekorim dhe rinovim i mureve të jashtme. 3 ...
litar me siguri të lartë platformë të pezulluar lartësi ngritëse 300m për pikturë

litar me siguri të lartë platformë të pezulluar lartësi ngritëse 300m për pikturë

Lartësia e Lartësisë së Sigurisë Lartësia e heqjes së platformës së pezulluar 300M për Përshkrimet e Pikturës: Aplikime: 1. Pastrimi dhe mirëmbajtja e murit të jashtëm të ndërtesës së lartë. 2. Pikturë, dekorim dhe rinovim i mureve të jashtme. 3. Projektet e instalimit dhe punimet e tjera të ndërtimit të mureve të jashtme të ndërtesës së lartë. 4. Punimet ajrore të anijes, kulla të mëdha, ura, diga dhe oxhaqe të mëdha. 5. Instalimi dhe mirëmbajtja e ngritjes së ashensorit të ngritjes së ndërtesave të larta, industrisë së ndërtimit të anijeve, anijeve detare, ruajtjes së anijes luftarake. Parametrat Teknik Model Nr. ZLP1000 Ngarkesa nominale (kg) 1000 ...