Шангај, Кина 0086-17317571902 (Whatsapp) [email protected]

Кои сме ние

Шангај успех Изградба меѓународната трговија копродукции, ООД

Како професионален производител и добавувач на платформи, ние нудиме најсигурни производи и одлична услуга за нашите клиенти. Имаме брз раст со брзиот развој на кинеската економија. Нашите производи се извезуваат во моментов. Нашите производи главно се извезуваат во Доминиканската Република, Малдиви, Индија, Малезија, Италија, САД, Шпанија, Турција и Јужна Африка.

Нашиот тим има повеќе од 8 години искуство на оваа линија на бизнис. Нашите производи главно вклучуваат суспендирани платформа, и резервни делови за градежна дигалка, Ние можеме да произведуваме производи во согласност со посебните барања на клиентите. ние веруваме дека можеме да обезбеди иновативни одговори за нашите клиенти низ целиот свет.

Квалитетот е и безбедноста е нашата култура. Нашата градежна машина. се строго прегледани пред породувањето. Напредна теорија за изградба на претприемачка култура, да се поттикне општествениот морал на вработените, професионалната етика и семејните доблести, да се зголеми нивната видливост, степенот на цивилизација, угледот, да се зголеми кохезијата, конкурентноста, продуктивноста за таа цел, да се придржуваат кон ориентирани кон луѓето, (повеќе…)

Што правиме

ZLP630-суспендирана платформа-лулка-работна платформа (2)

суспендирана работна платформа

Суспендирана работна платформа Вовед Производот главно се користи за надворешни градежни, декоративни и фитинг-работи на повеќекатните објекти како што се ...

Прочитај повеќе
опрема за чистење на прозорци-јаже-платформа-прозорец (1)

јаже суспендирани платформа

Ние сме фабрика специјализирана за производство на платформи за суспендирани јажиња. Суспендираната платформа главно е составена од механизам за суспензија, дигалка, безбедносна брава, ...

Прочитај повеќе
ZLP500 Комбиниран пристап опрема / Гондола / Лулка / скеле за изградба

суспендирани пристапни платформи

Испреплените платформи за пристап кои се применуваат за изградбата на обликот на облик на лак, како што се одржувањето на житарици, јаглен, голем резервоар, изградба на ...

Прочитај повеќе

суспендирана гондола

Патронираната гондола е машина која може да ја направи платформата нагоре и надолу по должината на вертикалната рамнина на зградата што ја погодува електромоторот ....

Прочитај повеќе
платформа за чистење на прозорци

платформа за чистење на прозорци

Чистење на прозорецот или миење на прозорци е надворешно чистење на архитектонско стакло кое се користи за структурни, осветлувачки или декоративни цели. Може да се направи ...

Прочитај повеќе

Како контактирајте со нас

Најнови производи

суспендиран производител на работна платформа

Оваа суспендирана платформа е идеална за изградба на фасадни конструкции, декорација, чистење и одржување. ZLP серија суспендирани платформа, која е развиена ...

Прочитај повеќе

zlp630 насликани челична фасада чистење суспендирана работна платформа

Основни информации Модел НЕ: zlp630 Ширина: 0.69m Мотор: 1.5kw * 2 Боја: како задолжително жица јаже: 8.3mm заклучување на безбедноста: Ldf30 противтег: 1t ...

Прочитај повеќе

високо-цврста работна платформа со суспендирање со u лента

Основни информации Номинална оптовареност (кг): 630,800,1000 Должина на работна платформа: 6м, 7,5м, 7,5м. Трговска марка: познат бренд во Кина Транспортниот пакет: Спецификација на картонска кутија: ...

Прочитај повеќе